POTRZEBUJESZ POMOCY DROGOWEJ ? ZADZWOŃ:   601 595 039 | 601 595 009

Warsztat - Auto zastepcze na czas naprawy.

Przeglady.

Oferujemy wymiany standardowych części przeglądowych, takich jak filtry powietrza, oleju , paliwa , wymienimy olej,skontrolujemy stan wszystkich podzespołów pojazdu, ze szczególnym uwzględnieniem układu hamulcowego, zawieszenia i układu kierowniczego. Ponadto każdy płyn eksploatacyjny Twojego pojazdu zostaje poddany badaniu za pomocą specjalistycznych urządzeń w celu określenia jego przydatności do użytku, bądź konieczności jego wymiany.

Regeneracja Filtra Czasteczek Stalych DPF/FAP.

Oferujemy nowoczesną usługę regeneracji (czyszczenia) filtrów cząstek stałych FAP/DPF poprzez zastosowanie nowoczesnej technologii i specjalistycznych preparatów chemicznych. Regeneracja tego filtra jest alternatywą dla konieczności zakupu nowego filtra o wartości kilku tysięcy złotych. Regenerację filtra DPF/FAP stosujemy:
 • Przy utratach mocy silnika spowodowanych przez zanieczyszczony filtr cząstek stałych
 • Do odbudowania pełnej sprawności filtra cząstek stałych
Wykonywana usługa jest bezpieczna, nie ingeruje w systemy sterujące silnika, można ją stosować wielokrotnie. Cena usługi (diagnostyka +czyszczenie filtra) to 650zł brutto.

Diagnostyka komputerowa.

Posiadamy:
 • Komputer BOSCH KTS 550 UNI-CHECK 2000
 • Komputer CDIF
 • Komputer CARMAN SCAN
 • Komputer BOSCH FSA 720
Dzięki tym urządzeniom jesteśmy w stanie wykryć precyzyjnie każdą usterkę oraz sprawnie ją usunąć.

Serwis i naprawa klimatyzacji.

Przy każdej corocznej obsłudze serwisowej należy wykonać przegląd układu klimatyzacji. Zalecany zakres czynności serwisowych obejmuje:
 • sprawdzenie wydajności układu klimatyzacji
 • kontrolę ciśnień w układzie
 • kontrolę temperatury strumienia powietrza, napływającego z kanałów nadmuchowych
 • kontrolę poprawności działania układu elektrycznego (włączników, dmuchawy, sprężarki, uruchamiania się wentylatorów)
 • odciągnięcie czynnika chłodniczego i oleju z układu oraz jego odseparowanie, ponowne napełnienie i uzupełnienie
 • kontrolę stanu filtra przeciwpyłkowego i ewentualną jego wymianę (zanieczyszczony filtr przeciwpyłkowy powoduje parowanie szyb pojazdu, co ma bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo jazdy)
 • Dezynfekcja układu klimatyzacji (tzw. odgrzybianie)
Serwis klimatyzacji wykonywany jest przez nas za pomocą wysokiej klasy urządzenia . Oprócz standardowego serwisu układu klimatyzacji jesteśmy w stanie wykryć wszelkie ubytki czynnika, powstałe przez nieszczelność systemu i usunąć ich przyczynę.

Dezynfekcja ukladu klimatyzacji.

Jeśli z kanałów nadmuchowych układu klimatyzacji napływa nieprzyjemny zapach, oznacza to, że wystąpił rozkład zanieczyszczeń typu organicznego, znajdujących się na parowniku. Aby zapobiec takiemu zjawisku, stosuje się zabiegi, polegające na regularnym czyszczeniu kanałów nadmuchowych i parownika - dezynfekcja układu klimatyzacji. W naszym serwisie stosujemy nowoczesną metodę dezynfekcji - ozonowanie. Jest to najskuteczniejsza metoda niszczenia bakterii i pleśni, a ponadto likwiduje zapachy dymu tytoniowego. Jej działanie opiera się na zasadzie utleniania - w kontakcie z utlenianym elementem uwalniany jest jeden atom tlenu i w wyniku reakcji powstaje jedna cząsteczka tlenu (O2). Jest to jeden z najskuteczniejszych sterylizatorów, wykorzystywany w przemyśle również jako środek do uzdatniania i odkażania wody.

Wymiana filtra przeciwpylkowego.

Jedną z najczęstszych przyczyn parowania szyb w samochodzie jest zabrudzenie filtra przeciwpyłkowego (kabinowego), w który od lat wyposażone są praktycznie wszystkie auta . Zatkany filtr przeciwpyłkowy znacznie ogranicza przepływ świeżego powietrza, co jest powodem, że podczas opadów praktycznie nie można usunąć pary z przedniej szyby, nawet mimo włączenia wentylatora na najwyższą prędkość. Włączenie klimatyzacji powinno zmniejszyć parowanie szyb ale jest to tylko środek doraźny, który usuwa skutek, a nie przyczynę. Filtr bardzo szybko się zatka jeśli jeździmy w mieście lub po drogach o bardzo dużym zapyleniu. Jedynym sposobem na pozbycie się parujących szyb jest wymiana filtra.

Komputerowa geometria zawieszenia 3D.

Do komputerowej kontroli i korekcji ustawień geometrii podwozia wykorzystujemy nowoczesny sprzęt firmy Hunter. Urządzenie to pozwala na pomiar takich parametrów, jak między innymi kąt pochylenia koła, zbieżność, kąt wyprzedzenia sworznia zwrotnicy, czy kąt pochylenia sworznia zwrotnicy.

Wymiana opon.

Gdy średnia dobowa temperatura spadnie poniżej 7st. Celsjusza, zaleca się wymianę opon na zimowe. Jest to bardzo istotne, gdyż mieszanka gumowa bieżnika opony zimowej ma specjalną, unikalną recepturę, pozwalającą na zachowanie jego elastyczności w niskich temperaturach oraz odpowiedni kształt z właściwą ilością nacięć co powoduje skrócenie drogi hamowania i lepszą przyczepność w warunkach zimowych.

Komputerowe czyszczenie ukladow wtryskowych.

Nalezymy do sieci warsztatow naprawy turbosprezarek TURBO- ROTOR

Samochód zostanie poddany specjalistycznej diagnostyce, która ma na celu potwierdzenie awarii turbosprężarki i zlokalizowanie ewentualnych dodatkowych usterek, mających wpływ na nieprawidłową pracę Twojego samochodu.
Po pełnym zdiagnozowaniu awarii turbosprężarka zostaje wymontowana i przekazana do serwisu , zajmującego się naprawą samej turbosprężarki. Serwis poddaje szczegółowej weryfikacji turbosprężarkę Twojego samochodu. Ma ona na celu zidentyfikowanie przyczyn jej nieprawidłowej pracy.
Po pełnej weryfikacji, zarówno całego silnika oraz samej turbosprężarki , zostanie przygotowana kalkulacja pełnego kosztu usunięcia powstałej awarii, który zostanie Tobie przekazany przez pracownika warsztatu.
Po zaakceptowaniu przez Ciebie kosztów przystępujemy do naprawy.
Warsztat przygotowuje samochód do ponownego montażu turbosprężarki.
W tym samym czasie Serwis sieciowy przeprowadza naprawę Twojej turbosprężarki.
Turbosprężarka zostaje przez Warsztat zamontowana do samochodu, poprawnie uruchomiona oraz poddana pełnej diagnostyce w celu potwierdzenia poprawności wykonania całej usługi.
Jesteśmy punktem odbioru głowic, które sprawdzane są na mikropęknięcia. Firma z którą współpracujemy dysponuje nowoczesnym piecem do spawania głowic aluminiowych, może przefrezować lub wstawić każdy rodzaj gniazda również przystosowanego do pracy na LPG, szlifują płaszczyzny nawet największych bloków do samochodów ciężarowych. Oprócz tego mogą przeszlifować każdy wał korbowy do długości 1500mm, zregenerować tulejki i stopy korbowodów, zrobić szlif lub zatulejować każdy blok silnika oraz zregenerować stopy główne.
Tuningują głowice, układy tłokowo-korbowe wraz z precyzyjnym wyważaniem wałów i korbowodów.